JBL

JBL

חברת JBL היא חברה גרמנית המתמחה בשלושה תחומים עיקריים: אקווריומים, בריכות גן, וזוחלים. החברה, הפועלת כבר למעלה מ-60 שנה ונחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בתחומה, נוסדה בשנת 1960 בעיר לודוויסהפן שבגרמניה על ידי יואכים בוהמה, כימאי מיומן, מומחה לחיפושיות וחובב אקווריומים. בוהמה פתח חנות קטנה לדגי נוי ובכך הפך את התחביב שלו למקצוע. 

 

במקביל לעבודה בחנות, עבד בוהם על פיתוח תרופות למחלות נפוצות כמו "מחלת הנקודות הלבנות" המוכרת לחובבי האקווריומים. כדי לשווק את התרופה, הזדקק בוהם לקבוע את שם החברה, ובחר בראשי התיבות של שמו, אליהן צירף את האות הראשונה של העיר בה החל המסע שלו. 

 

כיום, החברה מספקת מגוון מוצרי אקווטיקה, בריכות גן וזוחלים למעל 60 מדינות בעולם, כולל ישראל, ומעסיקה מעל 180 עובדים. בסה"כ, ארסנל המוצרים של החברה כולל יותר מ-1,000 סוגי פריטים, ומעל 300 חלקי חילוף. 

 

בין המוצרים המובילים של החברה: אוכל, ציוד חשמלי כמו פילטרים גופי חימום משאבות אוויר ומים, מערכות CO2 מערכות UVC, תאורה, תכשירים לטיפול במים ובצמחיה, תרופות, כימיקלים לפילטר,  מצעים, דקורציות ועוד. לזוחלים מציעה החברה מזון, ציוד נלווה, תאורה וחימום, תכשירים שונים ועוד. 

 

הסוד הוא במחקר


הפילוסופיה המרכזית של החברה היא להבטיח שבעלי החיים באקווריום, בבריכות והזוחלים על הקרקע יחיו בתנאים טובים מספיק כדי להתרבות ובכך למנוע הוצאת בעלי חיים מבתי הגידול הטבעיים שלהם. 

כדי לעמוד במטרה הזו, יצרו בחברה את המוטו "התקדמות באמצעות מחקר", וכפועל יוצא, מקדישים חלק ניכר מפעילות החברה למחקר והשגת מידע על אורח החיים של בעלי החיים והביוטופים שלהם, מתוך מטרה לפתח את המוצרים האיכותיים והיעילים ביותר. 

 

יצרנית בעלת מוניטין עם סטנדרטים גבוהים מאוד, חברת JBL מפעילה מרכז מחקר משלה, מעסיקה מדענים מנוסים, וגם מארגנת משלחות מחקר שנתיות לאזורי הבית של הדגים והזוחלים כדי לבנות את הידע שלה ממקור ראשון. בנוסף JBL משתפת פעולה עם כמה מהמוסדות המדעיים המובילים באירופה, על מנת לקבל את הנתונים המדויקים ביותר הנדרשים לפיתוח המוצרים שלה. 

 

איכות לפני הכל

 

על מנת לייצר מגוון עצום של מוצרים טובים נדרש תהליך ייצור משוכלל ואמצעי בקרת איכות אינטנסיביים. הסטנדרטים ב-JBL גבוהים מאוד: אם למוצר יש שיעור תלונות של יותר מ-3 אחוזים, דגימת שמירה נשמרת מכל אצווה המיוצרת, כך שבמקרה של בעיה, ניתן יהיה לבדוק את האצווה.

 

לכל חומר גלם (לייצור מוצרי JBL) ולכל קבוצת מוצרים של JBL קיימת בקרת איכות נפרדת. חומרי הגלם נבחרים ונבדקים בקפידה ונכנסים לשימוש רק לאחר סדרת בדיקות מקיפה. בחברה מעסיקים מעבדות חיצוניות עצמאיות שבודקות גם הן את המוצרים. כלל המוצרים, המזון והתרופות, מתועדים, מבוקרים ונדגמים מרגע קבלת חומרי הגלם ועד למשלוח המוצר המוגמר.

קראו עוד >
חגיגה של יתרונות

הייחודיות הגדולה של JBL היא במגוון האפשרויות העצום המאפשר לכל מגדל דגים ליהנות

  ממזון, ציוד מתקדם ומגוון רחב של מוצרים חדשניים עם טכנולוגיות מתקדמות.

  • תזונה מותאמת לדגים תזונה מותאמת לדגים
  • מחלקת מחקר ופיתוח מתקדמת מחלקת מחקר ופיתוח מתקדמת
  • חומרי גלם איכותיים חומרי גלם איכותיים
  • קיימים חלקי חילוף קיימים חלקי חילוף
לא הייתם מנחשים 8 עובדות על נחשים
כללי
לא הייתם מנחשים! 8 עובדות מטורפות על נחשים ...

בין אם אתם מאלה שאוהבים נחשים או חוששים מהם, מדובר בבעלי חיים מרתקים לכל הדעות. הם קיימים במגוון צבעים וגדלים, חלקם ארסיים (7%) אך רובם לא והם הופכים משנה לשנה לחיית מחמד פופולארית מאוד לגידול בבית אשר הפופולארי ביותר הוא פיתון הכדור...

אז מעבר לעובדות היבשות, הכנו במיוחד עבורכם עוד כמה עובדות מעניינות על נחשים...

קראו עוד >
לטיפים ומידע
מוצרים של JBL שכדאי שתכירו
לכל המוצרים של JBL
הרשמו לניוזלטר שלנו
וקבלו עדכונים מהמגזין שלנו