וטוקינול

וטוקינול

חברת וטוקינול היא חברה צרפתית המתמחה בפיתוח וייצור של תרופות, ויטמינים ותוספי תזונה לבעלי חיים. חברת וטוקינול נוסדה בשנת 1933 על ידי ג'וזף פרצ'ין, רוקח שהחל לבנות מעבדה משלו תוך כדי העבודה בבית המרקחת. תחילה התמקד בפיתוח תרופות לבני אדם, ובהמשך, לאור ההצלחה של תרופות ניסיונית שיצר עבור בעלי חיים, פנה גם אל עבר התחום הווטרינרי. בשנת 1970, כבר מנה קטלוג המוצרים הווטרינריים של החברה מעל 250 מוצרים.

כיום, חברת וטוקינול מחזיקה במספר חברות-בת ב-7 מדינות שונות, בהן היא מעסיקה למעלה מ-2,400 עובדים. חברות הבת הראשונות מחוץ לצרפת הוקמו בהולנד, אירלנד ובלגיה, ובהמשך נפתחו גם חברות בת בהודו, סין וברזיל והאחרונה נפתחה באוסטרליה. החברה נחשבת לאחת המובילות בעולם בתחומה, ולאחת החדשניות והמתקדמות שבהן.

מוצרי החברה

באתרי הייצור של חברת וטוקינול מייצרים מגוון עצום של תרופות ותוספי תזונה המטפלים בשלל בעיות של חיות משק וחיות מחמד כגון כלבים, חתולים ועוד. מגוון התרופות כולל : תרופות נוגדות דלקות וזיהומים, להפחתת כאבים כלליים, לטיפול בעיות בשתן, בעיות התנהגותיות, מחלות כבד, אי ספיקת לב וכליות, הדברת טפילים חיצוניים ופנימיים כגון קרציות, פרעושים, תולעים ועוד.

בנוסף, מייצרת החברה מגוון מוצרי טיפוח והיגיינה לכלבים ולחתולים. כמובן, כל אלו הם קצה הקרחון בתוך מגוון מוצרים גדול במיוחד.

הערכים והמטרות של וטוקינול

בלב ליבה של העשייה בחברת וטוקינול עומדת הדאגה לרווחתן של חיות המחמד וחיות המשק ברחבי העולם וכמובן של לקוחות הקצה עם שלל מוצרים אותם מייצרת החברה.

בנוסף, בחברה משקיעים את מיטב המשאבים שלהם בפיתוח מערכות יחסים קרובות עם הלקוחות הישירים שלהם: וטרינרים, נציגים של החברה, מגדלי חיות משק, ובעלי חיות מחמד.

על מנת לטפל בבעלי חיים בצורה יעילה יותר, חברת וטוקינול דואגת להרחיב את היצע המוצרים והשירותים החדשניים שלה ועושה את הכל כדי להישאר נאמנה לסיבה בגללה הלקוחות בוחרים להשתמש במוצרי החברה: המחויבות להקשיב, להבין ולענות על הצרכים שלהם, בכל רחבי העולם.

בנוסף, החברה שמה דגש רב על נושא הקיימות, ומיישמת מדיניות ברורה בתחומי הבטיחות, הבריאות ואיכות הסביבה בכל תהליכי העבודה והייצור שלה. החברה עומדת בתקן ISO העולמי לייצור ירוק.

 

מחקר ופיתוח

בחברות השונות של וטוקינול ברחבי העולם מועסקים למעלה מ-150 עובדים שתפקידם לבצע מחקר ופיתוח של מוצרים חדשים ושיפור המוצרים הקיימים, במטרה לענות על הצרכים הכי רלוונטיים של לקוחות החברה.

תהליך הפיתוח של תרופה חדשה הינו ארוך ויקר מאוד, ועשוי לארוך לעיתים בין 5 ל-10 שנים, הכל כדי לוודא שהמוצר הסופי יהיה נוח, בטוח לשימוש ומשפר את איכות החיים עבור ידידנו, בעלי החיים.

קראו עוד >
חגיגה של יתרונות

הייחודית הגדולה של וטוקינול היא במגוון המוצרים הרחב של תרופות, ויטמינים ותוספי תזונה לבעלי חיים.

בלב ליבה של העשייה בחברת וטוקינול עומדת הדאגה לרווחתן של חיות המחמד וחיות המשק

  • מחלקת מחקר ופיתוח מתקדמת מחלקת מחקר ופיתוח מתקדמת
  • חומרי גלם איכותיים חומרי גלם איכותיים
  • איזון מושלם בין מדע וטבע איזון מושלם בין מדע וטבע
  • תהליך ייצור קפדני ואיכותי תהליך ייצור קפדני ואיכותי
שלא יעקצו אתכם: כך תגנו על הכלב מפני פרעושים וקרציות
גידול

שלא יעקצו אתכם: כך תגנו על הכלב ועל המשפחה שלכם מפני קרציות, פרעושים וטפילים מזיקים

קרא עוד
10 עובדות מפתיעות על פרעושים וקרציות
הדברה

10 עובדות מעניינות ומפתיעות שכנראה לא ידעתם על פרעושים וקרציות

קרא עוד
תהיה לי טרי: הסיבה בגללה לא כדאי להשאיר אוכל בצלחת
מזון

תהיה לי טרי: הסיבה בגללה לא כדאי להשאיר אוכל בצלחת של הכלב באופן קבוע

קרא עוד
מוצרים של וטוקינול שכדאי שתכירו
לכל המוצרים של וטוקינול
הרשמו לניוזלטר שלנו
וקבלו עדכונים מהמגזין שלנו