פרוטקסין

פרוטקסין

חברת פרוטקסין היא חברה אנגלית שנוסדה בשנת 1992, ומתמחה בייצור תוספי מזון המכילים פרוביוטיקה עבור בני אדם ובעלי חיים, ביניהם כלבים, חתולים, ארנבים, דגים, סוסים וחיות משק. 

בנוסף, בשנים האחרונות החלה החברה גם בפיתוח של מוצרים דרמטולוגיים מתקדמים התומכים בבריאות העור והפרווה. חברת פרוטקסין נחשבת לחלוצה ומובילה בתחומה, כאשר המוצרים השונים שלה מאפשרים לבחור בדרך הטיפולית הטבעית, היעילה והבטוחה ביותר לשמירה ושיפור בריאותם של בעלי החיים. 

 

הבסיס לפעילות החברה בעשורים האחרונים הוא האמונה שהטבע הוא המקור האידיאלי לפתרונות בריאות יעילים, ושמחקר והבנה מעמיקים יכולים לרתום אותו לטובת בעלי החיים. כדי להימנע ממצב של זיקוק יתר של אלמנטים טבעיים, כל מוצרי החברה מפותחים תחת פילוסופיה מנחה אחת: איזון מושלם בין מדע וטבע. 

 

תהליך ייצור קפדני ואיכותי

 

כלל המוצרים הטבעיים ותוספי הפרוביוטיקה שמייצרת חברת פרוטקסין, עוברים תהליכי מחקר מעמיקים, מחמירים וארוכים הנוגעים לבטיחות והיעילות שלהם. עבודת המחקר מתבצעת בסיוע אוניברסיטאות ומרכזי מחקר מובילים ברחבי העולם, במגוון תוכניות מחקר מתמשכות במטרה להמשיך לייעל ולשפר את מוצרי החברה, מבלי להתפשר על הבסיס הטבעי שלהם. 

 

מוצרי החברה מיוצרים כולם במפעל ייעודי, מתקדם וחדשני שהוקם על ידי החברה במחוז סומרסט באנגליה, עובדה המאפשרת לחברה שליטה מלאה על המחויבות שלה לתקני האיכות הגבוהים והקפדניים ביותר.

 

המוצרים הווטרינריים של protexin 

 

האגף הווטרינרי של חברת פרוטקסין הוא שם מוכר ומהימן במיוחד בשוק הווטרינריה כבר למעלה מ-20 שנה, בזכות ארסנל מוצרים חדשניים מבוססי מחקר באיכות הגבוהה ביותר, המשלבים כאמור איזון בין סגולות הטבע לאיכות המדע. 

 

לחברת פרוטקסין סדרות של תוספי מזון איכותיים לכלבים, חתולים, ארנבים, דגים, סוסים וחיות משק, המסייעים לטיפול במחלות ואיזון מערכות שונות נפוצות: מערכת העיכול, בעיות ודלקות בדרכי שתן, דרמטולוגיה (עור) ועוד, איתן עלולות להתמודד חיות המחמד וחיות המשק.

 

בין מוצריה הבולטים של חברת פרוטקסין תוכלו למצוא את <להכניס כאן רשימה קצרה של מוצרים מובילים של החברה>

קראו עוד >
חגיגה של יתרונות
הייחודית הגדולה של פרוטקסין היא במגוון המוצרים הרחב כגון תוספי תזונה, מוצרים דרמטולוגיים ועוד שהיא מציעה לבעלי חיים כמו כלבים, חתולים, ארנבים, דגים, סוסים וחיות משק.

כל מוצרי החברה מפותחים תחת פילוסופיה מנחה אחת: איזון מושלם בין מדע וטבע. 

  • מחלקת מחקר ופיתוח מתקדמת מחלקת מחקר ופיתוח מתקדמת
  • חומרי גלם איכותיים חומרי גלם איכותיים
  • איזון מושלם בין מדע וטבע איזון מושלם בין מדע וטבע
  • תהליך ייצור קפדני ואיכותי תהליך ייצור קפדני ואיכותי
שלא יעקצו אתכם: כך תגנו על הכלב מפני פרעושים וקרציות
גידול

שלא יעקצו אתכם: כך תגנו על הכלב ועל המשפחה שלכם מפני קרציות, פרעושים וטפילים מזיקים

קרא עוד
5 הרגלים שהכלב שלכם ישמח אם  תאמצו
גידול

5 הרגלים שהכלב שלכם ישמח מאוד אם תאמצו

קרא עוד
10 עובדות מפתיעות על פרעושים וקרציות
הדברה

10 עובדות מעניינות ומפתיעות שכנראה לא ידעתם על פרעושים וקרציות

קרא עוד
הרשמו לניוזלטר שלנו
וקבלו עדכונים מהמגזין שלנו