דנקוויט

דנקוויט

חברת דנקוויט היא חברה הולנדית, שנוסדה אי שם בשנת 1929, ולאורך 70 השנים האחרונות, החל משנות החמישים, מתמחה בייצור תחליפי חלב לתזונת יונקים צעירים: עגלים ועגלות, טלאים וגדיים. חברת דנקוויט נחשבת לחלוצת המחקר והפיתוח של תחליפי החלב ליונקים הצעירים, ונחשבת לאחת החברות המובילות בתחומה. 

 

דנקוויט היא חברה גלובלית והיא מחזיקה במספר מטות ומפעלים ב-6 מדינות שונות בעולם: הולנד, צרפת, גרמניה, איטליה, ספרד וארצות הברית. מפעלי החברה ממוקמים בהולנד, ומוצרי החברה משווקים לחוות גידול צאן ובקר מ-60 מדינות ברחבי העולם, כולל בישראל, בה מיובאים מוצרי החברה על ידי קבוצת מילטין. 

 

תחליפי החלב ותוספי המזון של דנקוויט

 

כאמור, ההתמחות הגדולה ביותר של חברת דנקוויט היא בייצור תחליפי חלב ותוספי תזונה עבור יונקים צעירים. תחליפי החלב של דנקוויט נחשבים אמינים ביותר ובזכות מחקר ופיתוח מתמידים ומתקדמים, הותאמו בצורה מיטבית להזנה איכותית המבטיחה התפתחות בריאה ונכונה של עגלים ועגלות, טלאים וגדיים. הייצוא למגוון מדינות במקומות שונים ברחבי הגלובוס, אפשר לחברה לפתח מגוון מוצרים רחב, כך שמוצריה יתאימו לסוגי אקלים שונים ולכל שיטות ההאכלה. 

 

כאשר מגדלים ניגשים לבחור את התזונה המתאימה ביותר ליונקים בני יומם, הם נדרשים לבחור בין חלב אם לתחליף חלב. ההשבחה הגנטית המתמשכת של בקר לחלב, הובילה לייצור חלב אם שאינו מאוזן תזונתית, ומכאן נוצר הצורך בתחליפי חלב מעולים. תחליפי החלב של דנקוויט שפותחו בחוות המחקר של דנקוויט, הם באיכות גבוהה מאוד ובעלי ערכים תזונתיים שעולים על אלו המצויים בחלב האם, במיוחד בתכולת החלבון והשומן הנמצאים בהם. מוצרי החברה מצטיינים בנעכלות גבוהה, ובערכים מדויקים של אנרגיה, חלבון, ויטמינים ומינרלים, כך שהם מבטיחים התפתחות אופטימלית עם סיכון מינימלי למחסור תזונתי ולתופעות הנגרמות בעקבותיו. 

 

מלבד תחליפי החלב שהפכו למילה נרדפת למצויינות, מספקת דנקוויט גם תוספי תזונה ייחודיים הניתנים ליונקים הצעירים ב-10 הימים הראשונים שלאחר ההמלטה. התוספים מכילים ויטמינים, מינרלים ויסודות קורט אשר מתאימים להשלמת חוסרים תזונתיים כאשר התזונה מתבססת על חלב פרה. 

 

יתרונות תחליפי החלב של דנקוויט

 

  1. תחליפי החלב של דנקוויט מיוצרים בתהליך שבסיומו הם הופכים חומציים. מחקרים הוכיחו כי לתחליפי חלב חומציים השפעה חיובית ומניעת הפרעות בתהליך העיכול. 
  2. תחליפי החלב של דנקוויט מכילים פרוביוטיקה ופרהביוטיקה התורמים להבשלת מערכת העיכול ושגשוש של פלורת המעי. 
  3. פיתוח מוצרי החברה מתמקד גם ביצירת הרכבי תזונה חדשים לשיפור הטעימות, כדי להבטיח צריכה נלהבת של המזון גם על ידי עגלים, טלאים וגדיים בררניים במיוחד. 
  4. התזונה של דנקוויט היא בעלת נעכלות אופטימלית לגדילה מהירה של היונקים הצעירים. השימוש בתערובת מאוזנת של שמרים צמחיים בסיוע חומרים מתחלבים, מביא לתהליך עיכול מיטבי, המעודד צמיחה. 
  5. איכות חומרי הגלם ותהליך הייצור הקפדני, תחליפי החלב של דנקוויט מתמוססים במהירות ובקלות תוך הקטנת הסיכון לטעויות בזמן הכנתם. 
  6. תחליפי החלב של דנקוויט נארזים ונשלחים בשקים איכותיים העשויים מחומרים מבודדים המבטיחים את שלמות המוצר ואיכותו. 

 

איכות לפני הכל

 

תזונה לבעלי חיים צעירים היא המרכיב החשוב ביותר לצמיחה, ההתפתחות והבריאות שלהם. 

לכן, העגלים ועגלות, הטלאים והגדיים הצעירים זקוקים לתזונה האיכותית ביותר, ללא פשרות ועם כל הרכיבים החיוניים הנדרשים עבורם. דנקוויט עונה על הדרישה הזאת על ידי בקרה וייעול מתמיד של תהליך הייצור, תוך עמידה בתקני הייצור המחמירים והקפדניים ביותר. 

קראו עוד >
חגיגה של יתרונות

.הייחודיות הגדולה של דנקוויט היא במגוון האפשרויות העצום של תחליפי חלב ותוספי תזונה לתזונת יונקים צעירים: עגלים ועגלות, טלאים וגדיים.
מתמחה בייצור תחליפי חלב לתזונת יונקים צעירים: עגלים ועגלות, טלאים וגדיים.

  • טעימות גבוהה טעימות גבוהה
  • תזונה מלאה ומאוזנת תזונה מלאה ומאוזנת
  • מחלקת מחקר ופיתוח מתקדמת מחלקת מחקר ופיתוח מתקדמת
  • רכיבים איכותיים רכיבים איכותיים
שלא יעקצו אתכם: כך תגנו על הכלב מפני פרעושים וקרציות
גידול
שלא יעקצו אתכם: כך תגנו על הכלב ועל המשפחה שלכם מפני קרציות, פרעושים וטפילים מזיקים

אחת הסכנות הבריאותיות שעולה כשמדברים על הפרוותיים שלנו היא כמובן נבחרת הכוכבים הידועה לשמצה: קרציות, פרעושים וטפילים מטרידים נוספים שאוהבים למרר את חייהם של כלבים, החל מגירודים ועד בעיות בריאותיות רציניות הרבה יותר. 

קראו עוד >
מידע וטיפים
מוצרים של דנקוויט שכדאי שתכירו
לכל המוצרים של דנקוויט
הרשמו לניוזלטר שלנו
וקבלו עדכונים מהמגזין שלנו