ביהפר

ביהפר

ביהפר הינה חברה הולנדית אשר נוסדה בשנת 1942 על ידי האיש שעל שמו קרויה החברה: ברנרד אא (פר). בתחילת דרכה היה לחברה מפעל ובו פס ייצור לפודינגים מהירים להכנה ואחריו ייצרה החברה סוכריות שוקולד עבור הצבא ההולנדי. אך, תשוקתו של סבא ברנרד לחיות מחמד לצד עברו כטוחן ומפעיל טחנות קמח ומספוא, הובילו את ביהפר לפתח במהרה מוצרים הומאופתיים לכלבים וחתולים.

 

בביהפר רואים בחיות המחמד חלק מהמשפחה, ומכיוון שכך ביהפר מאמינה שלבעלי חיות מחמד צריכה להיות גישה נוחה למוצרי בריאות, טיפוח, תזונה ותרופות איכותיים ומהימנים לחיות מחמד. השאיפה היא לפתח מוצרים חדשים עבור בעלי החיים ולשפר את המוצרים הקיימים, כאשר הקו המנחה אותם הוא שמירה על הערכים: משפחה, נגישות, איכות וטיפול, ערכים אלו הם ארבעת אבני היסוד של ביהפר, ועצם מהות החברה.

 

שנות ה-50 עד 1970 היוו תקופה של צמיחה עבור ביהפר. במהלך תקופה זו הפיקה החברה את המוצר הווטרינרי הראשון Staupecid, תוסף מזון לכלבים וחתולים המסייע לחיזוק המערכת החיסונית ולתמיכה במערכת העיכול. לאחר מכן הגדילה החברה את הפיתוח והייצור של מספר סוגי תרופות ומוצרי טיפוח לחיות מחמד. עם ניהולו של ג. האנק אא, החלה החברה במדיניות התרחבות בסופה רכשה את החברה המוכרת "Geco" ובשנת 1974 הוקמה Beaphar GmbH, שהיא ביהפר, החברה המוכרת לכולנו כיום. בעקבות התרחבותה הראשונית, רכשה ביהפר חברות יצרניות נוספות המתמחות בתכשירי סידן ומינרלים לכלבים וחתולים והזנת ציפורים.

 

1979 סימנה את תחילתה של תקופה חדשה עבור ביהפר, כאשר החברה הקימה בשורותיה מחלקת מו"פ עם מעבדה. הדבר אפשר לביהפר לעשות צעד גדול קדימה לעולם הרפואה הווטרינרית ומאוחר יותר אף הוביל לייצור של קולר הפשפשים הראשון לכלב בשנת 1983. בין השנים 1986 ל-1989 רכשה ביהפר חברות נוספות מובילות בתחומן שהצטרפו אל משפחת ביהפר. בזכות התמתחותן של החברות הללו בתרסיסים לציפורים ומוצרי טיפול לשיניים לכלבים בהתאמה, הצליחה ביהפר לייצר מגוון רחב של מוצרים הזמין לחיות מחמד.

 

רגע ייחודי בהיסטוריה של ביהפר התרחש ב-1993, כאשר לאחר שמונה שנים של עבודה ומחקר רשמה החברה טיפות לפרעושים. ביהפר הייתה אחת מהחברות הראשונות שרשמו מוצר כדוגמת זה. בשנת  1994 צמחה החברה עם רכישתה של החברה הבריטית שרליס, חברה בת של ענקית הכימיקלים והתרופות השוויצרית Ciba Geigy (נוברטיס). ב-2007 רכשה ביהפר את החברה הבריטית Sinclair Animal and Household Care Limited, יצרנית תרופות לחיות מחמד המייצרת מגוון שלם של מוצרים ימיים: מזון לדגים, טיפולי מים ותרופות.

 

בשנת 2009 זכתה, Beaphar UK ב"יצרן השנה", והצליחה לבסס עוד יותר את מעמדה כאחת החברות היצרניות העיקריות בשוק הטיפול לחיות מחמד. כיום, ביהפר מספקת מוצרי בריאות, טיפול ומוצרים תזונתיים במחירים נוחים, נגישים ואיכותיים לחיות מחמד ולמשפחותיהן בלמעלה מ-86 מדינות והרצון להתרחב עוד.

קראו עוד >
חגיגה של יתרונות

הייחודיות הגדולה של ביהפר היא במגוון האפשרויות העצום המאפשר לכלבים, חתולים, חיות קטנות, וציפורים ליהנות
​מתזונה שהיא גם טעימה וגם בעלת יתרונות תזונתיים שמתאימים בדיוק להם, וכן מבחר מוצרי הטיפוח, והבריאות לרווחתם של בעלי החיים.

  • טעימות גבוהה טעימות גבוהה
  • ידידותי לסביבה ידידותי לסביבה
  • מחלקת מחקר ופיתוח מתקדמת מחלקת מחקר ופיתוח מתקדמת
  • חומרי גלם איכותיים חומרי גלם איכותיים
מה הארנבון שלי אומר? כיצד לפענח את שפת הארנבונים
גידול
מה הארנבון שלי אומר? כיצד לפענח את שפת הארנבונים

ארנבונים יכולים לשכב בעצלתיים ומנגד להיות אנרגטיים ולקפץ ללא הרף. אם תכירו את התנהגות הארנב יכולה להיות לכך משמעות רבה ואף תוכלו להבין מה הארנבון שלכם מרגיש... אז שימו עין על הארנב, רעשים, תנוחות ועוד.. וקראו את המדריך כיצד לפענח את שפת הארנבונים....

קראו עוד >
טיפים ומידע
מוצרים של ביהפר שכדאי שתכירו
לכל המוצרים של ביהפר
הרשמו לניוזלטר שלנו
וקבלו עדכונים מהמגזין שלנו