בורינגר

בורינגר

חברת התרופות בורינגר אינגלהיים נוסדה בשנת 1885 על ידי אלברט בורינגר (1861-1939) באינגלהיים אם ריין. מאז תחילת פעילותה ב-1885 כשהעסיקה רק 28 עובדים בנידר-אינגלהיים, החברה הפכה למיזם גלובלי וכיום נחשבת לאחת המובילות בעולם בתחומה.

מטרתה המרכזית של החברה מונעת המחקר בגזרת בעלי החיים, היא פיתוח טיפולים מניעתיים ארוכי טווח, המאריכים ומשפרים את חייהם של בעלי החיים, תוך התמקדות במחלות שעד היום לא קיימת להן אפשרות טיפול מספקת, לכן החברה מתרכזת בפיתוח טיפולים חדשניים שיכולים להאריך את חיי המטופלים לצד הפוטנציאל לפריצת דרך והתמקדות בפיתוח מוצרים חדשים שישתלבו בשוק התרופות בעתיד. בתחום בעלי החיים, מוצרי החברה נחשבים מובילים בעולם ביכולת המניעה המתקדמת שלהם.

חברת בורינגר מונה כיום כ-50,000 עובדים מסביב לגלובוס, אשר יוצרים ערך באמצעות חדשנות ומתוך מטרה ברורה: לספק יותר בריאות ולשפר את חייהם של בני אדם ובעלי חיים כאחד.

ככלל, אחד הערכים המובילים של החברה בתרבות הארגונית שלה הוא שקיפות תמידית החשובה לביסוס ושימור אמון הציבור במוצריה, וייצור תחת התקנים הכי מחמירים ובכפוף למגבלות הרשויות המקומיות בכל ארץ.

במסגרת פעילות המחקר והפיתוח של תרופות חדשניות, החברה מתמקדת בעיקר בתחומים הטיפוליים של מחלות לב וכלי דם, מחלות בדרכי הנשימה, מחלות מערכת העצבים המרכזית, מחלות מטבוליות, מחלות וירולוגיות ואונקולוגיה.

כמי שחרטה על דגלה את נושאי מניעת המחלות וטיפולים מאריכי חיים, חברת בורינגר אחראית למגוון רחב של סוגי תרופות וטיפולים יעילים וחדשניים כמו "וטמדין" לטיפול באי ספיקת לב.

כמו גם שיפור איכות חייהם והארכת משך חייהם של בעלי החיים הסובלים, כמו "פרוויקוקס" - תרופה המטפלת בדלקות ומסייעת בשיכוך כאבים לאורך  זמן.

בין מוצרי החברה הבולטים המשווקים בישראל:

תרכיבים ותרופות: לכלבים (הוריקן, רקומביטק, פרימודוג, וטמדין, פרוויקוקס, נקסגארד ופרונטליין), חתולים (פיורווקס), סוסים (פרוטק, אקוולן), חזירים (סירקופלקס / מיקופלקס/PRRS), עופות (מארק, דינדורל) ובקר (אייבומק).

קראו עוד >
חגיגה של יתרונות

הייחודיות הגדולה של בורינגר היא במגוון המוצרים הרחב שפיתחו בתחום הטיפולים המניעתיים ארוכי הטווח לבעלי החיים, המאריכים ומשפרים את איכות חייהם.

בלב העשייה בחברת בורינגר עמודת הדגאה לרווחתן לש חיות המחמד

  • מחלקת מחקר ופיתוח מתקדמת מחלקת מחקר ופיתוח מתקדמת
  • חומרי גלם איכותיים חומרי גלם איכותיים
  • איזון מושלם בין מדע וטבע איזון מושלם בין מדע וטבע
  • תהליך ייצור קפדני ואיכותי תהליך ייצור קפדני ואיכותי
ריצת לילה: האם כלבים חולמים כמו בני אדם כשהם ישנים
כללי

ריצת לילה: האם כלבים חולמים כמו בני אדם כשהם ישנים?

קרא עוד
שלא יעקצו אתכם: כך תגנו על הכלב מפני פרעושים וקרציות
גידול

שלא יעקצו אתכם: כך תגנו על הכלב ועל המשפחה שלכם מפני קרציות, פרעושים וטפילים מזיקים

קרא עוד
10 עובדות מפתיעות על פרעושים וקרציות
הדברה

10 עובדות מעניינות ומפתיעות שכנראה לא ידעתם על פרעושים וקרציות

קרא עוד
טיפים ומידע
הרשמו לניוזלטר שלנו
וקבלו עדכונים מהמגזין שלנו